Berat Kandili 2012 Mesajları

Berat Kandili 2012 Mesajları

Sevgili Mustilife.net ailesi ve Değerli Mümin kardeşlerimiz 4 Temmuz 2012  Çarşamba Günü Gecesini perşembe gecesine bağlayan saatlerde Berat kandili olarak kutlanmaktadır bizlerde öncelikle mutlu ve güzel günler dileklerimizi sunarken Kandil Mesajlarını paylaşacağız sizlerle buyrun mesajları

- Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

-Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

– Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..

– Beraat kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

– Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun…

– Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

-Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun..

– Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!

– Bu gece beraat gecesi. Dua edelim.. Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız af folsun. İyi kandiller.

– Bu gece beraat kandili.. Günahtan kurtuluş gecesi.. Haydi dua edelim.. Temizlensin günah defterleri.. İyi kandiller..

– Bu gece Cenab-ı Hakkın, kendisine yönelip af dileyen müminleri bağışlayarak kurtuluş beratı verdiği bir gecedir. Hepimiz için hayırlı olsun!

– Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kandiliniz mübarek olsun!

– Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

– Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

– Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

– Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

– Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

» Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

– Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Miractan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz mübarek olsun..

– Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu gece.mustilife.net  Kandiliniz mübarek olsun.

– Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz’e. Hayırlı kandiller..

– Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

– Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor.mustilife.net  Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun..

– İlahi Esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Kandilinizi Kutlarım.

– Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu,rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere…

– Kim canı gönülden iman eder, kalbini her türlü günah, nifak ve bozgunculuktan temiz tutar, dili ile doğru ve tatlı konuşur, endişeye düşmeden haline razı olur, doğru ve güzel huylu olursa gerçekten mutluluğa erer.

– Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler…. İyi Kandiller.
– Mübarek Beraat kandilinizi kutlar, herşeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.

– Beraat kandiliniz mübarek olsun! Kalpleriniz imanla dolsun!

– Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.

– Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..

– Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, kandiliniz kutlu olsun.

– Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız beraat kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.

– Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Beraat kandiliniz mübarek olsun..

– Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. mustilife.net  Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmisine vesile olan bu mübarak kandil gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle Kandilinizi kutlarım.

– Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

– Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

– Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Beraat kandilinizi kutlarım Allah’a emanet olun. Güzel kandiller..

2012 Kadir Gecesi Mesajları

 

Bir önceki yazımız olan Berat kandili sms leri Mesajları başlıklı makalemizde Berat kandili cep sms, Berat Kandili sms ve Berat kandili sms leri hakkında bilgiler verilmektedir.29 Yorum Yapılmış.

 1. kirar diyor ki:

  islam aleminin berat kandil kutlu olsun

 2. Mehmet diyor ki:

  Berat kanliniz mübarek olsun

 3. osman diyor ki:

  berat kandiliniz mübarek olsun…

 4. ÜNSAL diyor ki:

  Bütün İSLAM aleminin Berat Kandili Mübarek olsun. Aminn.

 5. elmedina diyor ki:

  Bütün İSLAM aleminin Berat Kandili Mübarek olsun.

 6. Şaban diyor ki:

  Bütün İSLAM aleminin Berat Kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını cenabı haktan niyaz ederim

 7. thEAnd diyor ki:

  Kandiliniz Mübarek Olsun..

 8. Halil ELVAN diyor ki:

  “Bütün Türk ve İslam Aleminin Berat Kandili kutlu ve mübarek olsun. Hayırlı olsun, hayırlara vesile olsun. Birliğimizin, dirliğimizin bozulmadığı ve bozulamayacağı günlere arife olsun,İnşaallah…
  Dualarımız kabul, amellerimiz makbul olsun. Saadetimiz daim ve kaim olsun…
  Bu duayı yayınlayanlardan ve bu duaya ‘AMİN’ diyenlerden Cenab-ı Allah(C. C.) razı olsun…”

 9. aydin diyor ki:

  - Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

 10. HALİL diyor ki:

  TÜM İSLAM ALEMİNİN BERAAT KANDİLİ MUBAREK OLUP HAYIRLARA VESİLE OLMASI DİLEĞİYLE HAYIRLI KANDİLLER AMİİİİNNNNNNNNNN…….

 11. aziz diyor ki:

  kalpleriniz imanla dolsun dualarınız kabul olsun berat kandiliniz mübarek olsun

 12. YAKUP diyor ki:

  Bütün İSLAM aleminin Beraat Kandili Mübarek olsun.

 13. milyoncu diyor ki:

  Bütün islam aleminin ve müslüman din kardeşlerim beraat kandili mübarek olsun Rabbim beraat edenlerden eylesi

 14. ömer güneş diyor ki:

  tüm islam aleminin berat kandilini kutlar.hayırlara dualara vesile olmasını dilerim.

 15. Asaf kaplan diyor ki:

  Tum islam aleminin beraat kandilini kutlar vesile olmasini dilerim saygive sevgiler.

 16. aysegül diyor ki:

  @-))–..(“V”)(“V”) (“V”)Cok sevgili arkadaslarim sizlerden bir istirhamim olacak benim 6yasinda bir oglum var ismi efe furkan kulaklarindan amaliyat oldu bu mübarek günde oglum icin sagligina kavusmasi kulaklarinin duymasi icin bir duada ona armagan ederseniz allah rizasi icin cok sevinirim …
  Gül bahçesine girenler, gül olmasada gül gibi kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu gece kandiliniz mübarek dualariniz kabul olsun..

 17. mehmet nedim kızıl diyor ki:

  berat kandili mesajları çok güzel teşekkürler .

 18. koray diyor ki:

  herkesin beraat kandili mübarek olsn rabbim herkesin duasını kabul eylesin..amin…amin..

 19. süleyman AKALIN diyor ki:

  TÜRK VE İSLAM ALEMİNİN KANDİLİNİ KUTLAR HAYIRLARA VESİLE OLMASINI CENAB-I HAK’TAN NİYAZ EDERİM. AYŞEGÜL KARDEŞİM BU GECE DUALARIMIZ,İNANIYORUM Kİ KENDİ DE İSMİ KADAR GÜZEL OLAN EFE FURKAN İÇİN OLACAKTIR.ALLAHIM ŞİFALAR VERSİN.

  • aysegül diyor ki:

   süleyman kardesime cok tesekkür ederim iy dileklerin icin allah razi olsun…allah o güzel cennetinden bir birinden güzel meyvalarindan tatirsin firdevs suyundan icmek nasip etirsin sevdiklerinle

  • ayssegül diyor ki:

   kevser irmagi diycegeme kusura bakmma sonucta allah biliyor demi ne demek istedigimi allaha emanet olun.@-))–

 20. enes diyor ki:

  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.

 21. uğur diyor ki:

  kadiliniz cümleten kutlu olsun

  • uğur diyor ki:

   bütün türk kürt arkadaşlarımızın berat kandilini kutllar hayır vesiler ederim

 22. memo Reis diyor ki:

  Her Kesin BeraT qandili Mübarek Olsun Hayırlara vesile olsun arkdaşlar……-_’ ——>

 23. AhmeT diyor ki:

  berat kandilinizi En İçten DileKlerim Le ! Kutluorum ! Tüm islam ailesine Hayırlara Vesile olmasını Dilerım KAMYONCU[AHMETBABA] MERCEDES YOLLARDA
http://www.submissionwebdirectory.com/computers_and_internet/ - http://www.traveltourismdirectory.net/Transportation/Buses/ Viesearch - Life powered search